Het is ons niet gelukt bij de verkoop om Pinkpop kaarten te scoren, dat was heel erg balen. Wat ben ik verrast dat mijn man met kaarten aan komt zetten. Een paar weken geleden was er in de middag ineens weer een verkoop van officiele kaarten. Geen idee hoe dat kan. Maar mijn man heeft wel dagkaarten voor de maandag kunnen kopen, dus we gaan TOCH Bruce Springsteen zien. Mijn toestand is niet zo goed, maar ik ga er het beste van maken. Zeiltje mee om te liggen, zonnebril, petje, zonnebrand en pijnstillers. Spannend! wauw, wat een verrassing.
Heeeeey Mariska, Wat leuk!! Dat is nog eens een super verrassing van je man! En... Hoe was het? Kom op maak er een thema over en vertel! Groetjesss Brigitte ;)
Mariska, wat een fijne verrassing voor je. Gelukkig is het mooi weer gebleven en ik hoop dat je hebt genoten van Pinkpop en vooral van het concert van Bruce Springsteen:-) Is alles goed gegaan met je gezondheid? groetjes, Zorro
Super zeg, en ook zulk lekker weer heb je er bij gehad! Hoe vond je het? Je hoort wel eens dat die man iedereen kan bekeren als je bij zo'n concert bent geweest.
Geweldig leuk voor je zeg. Ga lekker genieten, want dit is toch een hele gebeurtenis. En denk om verbranding van de zon, want aan napijnen heb je niets. Ik hoop dat je, ondanks je toestand, toch heerlijk geniet,en als je toch veel pijn krijgt, dan maar een extra pijnstiller erin. groot gelijk. Veel plezier, en een hele fijne dag .groetjes en poot
essensor
11 months agoPost
ria1958
11 months agoPost
brigittv70
11 months agoWat leuk!!
Dat is nog eens een super verrassing van je man!
En...
Hoe was het?
Kom op maak er een thema over en vertel!
Groetjesss Brigitte ;)
Post
Zorro de cavia
11 months agoPost
Hann215
11 months agoPost
Rubiaaaa
11 months agoPost
swertz
11 months agoPost
soeparni7
11 months agoPost
Zoeki
12 months agoPost
vegavrouwtje
12 months agoHeel veel plezier hoor,
Post