was benieuwd was iedereen nu aan het doen is hahaha, zelf ben ik vroeg opgestaan en ben net klaar met douchen en opmaken. ben nu even wat aan het internetten en zometeen ga ik even boodschappen doen. niets bijzonders eigenlijk haha.
Ik ga zometeen sporten dus daarna ga ik pas douchen en ik heb net ontbeten en de was gedaan. Zit nu nog lekker even een kopje thee te drinken achter de computer.
Ik zit achter de pc terwijl mijn jongste zoon zijn middagslaapje doet en mijn oudste bij vriendinnetjes aan het spelen is. Lekker rustig in huis. Straks komt iedereen weer thuis en word wakker en dan is het weer een gekkenhuis dus het is wel lekker om even bij te tanken 's middags.
ik ben een weekendje weggeweeest met mijn moeder en nichtje bij mijn zus... vanochtend opgestaan, we hebben samen ontbeten, lekker veel gespeeld met mijn nichtje, we zijn nog op bezoek geweest bij kennissen... daarna weer richting huis gereden, net naar een serie gekeken en nu op de bank met mijn laptop op schoot mijn toluna vrienden aan het helpen ;)
erikvv
13 months agoPost
Knollietje
13 months agoPost
Jadore Dior
13 months agoPost
bob.nl
14 months agoPost
mali2007
14 months agoPost
sjuninuh
14 months agoPost
Tamara97
15 months agoPost
tubi83
15 months agoPost
Anita19691
15 months agoPost
mir001
15 months agoPost